לופר אפקטים 10 דקות לולאות זמן לולאה תחנת 9 לולאות 40 דקות שיא זמן עם USB כבל חשמלי גיטרה בס.

Availability: In stock

US $78.99

זול והנחות לופר אפקטים 10 דקות לולאות זמן לולאה תחנת 9 לולאות 40 דקות שיא זמן עם USB כבל חשמלי גיטרה בס תהנו ✓ משלוח חינם לכל רחבי העולם! ✓ 90 ימים הגנת קונה. ✓ החזרה קלה. ✓ אחריות להחזר כספי.

Product Discription

תכונות:1. Looper גיטרה דוושת יש 9 לולאות, עם לולאה אחת הקלטת כל עוד 10 דקות, זמן ההקלטה הכולל הוא 40 דקות, תמיכה ללא הגבלה סופרפוזיציה קידוד מחדש.2. פעולה פשוטה: אחד footswitch בקרות כדי להקליט, השמעה, overdub, לבטל, לעשות שוב, להפסיק ולמחוק באמצעות שונה רגל פקודות. Single-כפתור הפעלה סטי לולאה השמעת נפח.3. מקצועי איכות צליל אנלוגי-יבש-דרך עיצוב עם 48K/24bit קצב דגימה, lossless, לא דחוס. מובנה רגישות גבוהה כוונון פונקציה. רציף מיתוג לא לגרום צורם הפרעה בין הביטוי.4. בנייה מוצקה: סופר מיני גודל, עשוי אלומיניום סגסוגת, נוח ועמיד; צבעוני Led מסך מציג את הקלטת או השמעה, התקדמות בר, לולאה מספר וכוונון מצב. (את כוח מתאם הוא לא כלול)5. MeloAuido Loopers יכול יבוא/יצוא המוזיקה כדי מ/Windows/Mac OS מחשב בקלות עם USB עבור העלאה/הורדה wav לולאה קבצים, חיבור חיצוני דוושת, Windows מערכת לא צריך להתקין כל תוכנה נוספת נהגים. תיאור:
את קומפקטי לופר מפני MeloAudio ישפר כל גיטריסט ביצועים עם את יכולת כדי להקליט, השמעה, overdub כמו גם חנות ולהעלות מוקלט מראש קולות שירים Windows מבוסס PC. עם לחץ של footswitch, השחקן יכול בצורה חלקה לנוע בין מצבים, ועד את 10 דקות של הקלטת לולאה זמן זמין.
זה מתוכנן עבור גיטריסטים, זה יכול לחסוך מה אתה האחרון שנוגן בעת ניתוק הדוושה. זה אומר לאפס דאגות לחלוטין, כמו מוסיקה שיצרת נשאר המאוחסנות הוא מוכן ללכת כאשר אתה צריך זה-להיות זה רק שיבוש על רעיונות, חזרות, חי ביצועים או סטודיו. מפרט:סה"כ זמן הקלטה: 40 דקותSigle לולאת הקלטת זמן: 10 דקותOverdub הקלטת פעמים: ללא הגבלהמספר של לולאה: 9USB חיבור סוג: מיקרו-B
קלט: 1/4 ”שקע מונו/TS(1M אוהם)פלט: 1/4 ”שקע מונו/TS (100 אוהם)אספקת חשמל: DC 9V (תקע הקוטביות חיובית על החבית ושלילית במרכז) עבודה תיקו הנוכחי: 100mAh(DC 9V)
מידות: 90mm (D)* 40mm (W)* 49.5mm (H) מה בתיבה:
1 * לופר1 * USB כבל1 * מדריך למשתמש


233055139;

Related Product