השפעות monoliphic רווח רב מעבד אפקטי.

Availability: In stock

US $300.99

זול והנחות השפעות monoliphic רווח רב מעבד אפקטי תהנו ✓ משלוח חינם לכל רחבי העולם! ✓ 90 ימים הגנת קונה. ✓ החזרה קלה. ✓ אחריות להחזר כספי.

Product Discription

Ampero אחד

מבריק יורש של Ampero טון!

Ampero אחד מייצג את ללא פשרות, לשבחים רבים Ampero קול ב תיק קטן יותר. מופעל על ידי חדש-gen CDCM HD (מקיף מעגל דינמי דוגמנות בחדות גבוהה) ו F. אני. R.E. (שדה דחף תגובת שיפור) מערכת, ampero אחד מציע לך כל את צלילים אמיתיים של רוק בעבר ובהווה. את 4-אינץ hi-def צבע מגע מסך ומותאם UI לספק לך חלק יותר, חכם יותר ניסיון.

נהיגה Ampero הוא השפעות Monoliphic רווח של חדשני CDCM HD (מקיף מעגל דינמי דוגמנות בחדות גבוהה) ו F. אני. R.E. (שדה דחף תגובת שיפור) מערכת. נבנה על השפעות Monoliphic רווח של עוצמה XTOMP פלטפורמה, לשבחים סדרת בינארי, ופריצת דרך VStomp Amp וירטואלי תוסף, החדש-gen CDCM HD & F.I.R.E. מערכת מציגה השפעות Monoliphic רווח של מדף מעגל דוגמנות שיטות.

הזרם המרכזי דוגמנות שיטות מבוססות בדרך כלל על סטטי מעגלי מצב דוגמנות או "קופסא שחורה" תאוריה, אשר רק "להתקרב" כדי הדגם קול. CDCM HD & F.I.R.E. מעסיק מערכת מורכבת המבוסס על דינמי תכונה דוגמנות. ב זה מטריקס, הטכנולוגיה "בונה מחדש" את כל מעגלים באמצעות מודל רכיבים אלקטרוניים, וכתוצאה מכך טון כי הוא חי, מדויק והבעה. יותר מזה, המערכת החדשה משפר את מערכת יחסים בין מגברי הרשות מערכות, ומספק תחושה ריאליסטית ותגובה שמעולם לא לפני מנוסה על דיגיטלי הילוך.

Ampero אחד הוא מופעל על ידי אותו כפול DSP פלטפורמת עם ללא פשרות גבוהה ביצועים, ריצה השפעות Monoliphic רווח של קניינית CDCM HD & F.I.R.E. דוגמנות מערכת.

● עיקרי מעבד-Analog Devices®SHARC®* סדרה

אנלוגי עוצמה מכשירים®4th gen SHARC®* סדרת DSP מוקדש אודיו מנוע. בהשוואה XTOMP, זה מעבד תכונות מוגבר ביצועים מבוסס אודיו עיבוד מאיץ מודולים, אשר עושה את זה קל ידית מרובה XTOMP בדרגה גבוהה באיכות אפקט אלגוריתמים.

● שיתוף מעבד-NXP®סדרת RT

את NXP®RT סדרת מוצלב שיתוף מעבד פועל על זרוע®Cortex®-M7 ליבה. את שיתוף מעבד לא רק עוזר עיבוד אודיו זרמי, אבל גם סמכויות את מגע מסך תצוגה, USB I/O, ופונקציות אחרות.

* את יצרנית מוצר שמות שהוזכרו בקטלוג זה הם סימנים מסחריים או סימנים מסחריים רשומים של בעליהם. הסימנים המסחריים שימשו רק כדי לזהות את קול אופי/תכונות של המוצרים.

Ampero אחד יכול ידית עד 9 אפקט מודולים בו זמנית עם שלה גמיש FX1, FX2, FX3 אפקט מודולים וניתן לעריכה אפקט שרשרת לאפקט הטוב ביותר שילוב אפשרויות. Ampero אחת מניות באותו ספריית אפקטים עם אותנטי סטריאו אות עיבוד:

● 242 אפקטים

● CDCM HD & F.I.R.E. דוגמנות אפקטים כולל: 64 דגמי מגבר/60 מודלים מונית/100 + האגדי דוושת מודלים/הבא-gen עמדת מיקרופון ו מיקרופון סוג סימולציות

● משתמש custom IR מטעין עם 3rd מסיבת IR תמיכה

● 50 + השפעות monoliphic רווח אפקטים מקוריים (כולל. כונן באיכות גבוהה/דינמי/מסנן/mod/עיכוב/reverb מודלים ועוד)

אין צורך לשאת נוסף אקוסטית יותר! Ampero אחד מגיע עם מתקדם אקוסטית סימולציה אלגוריתמים. משמש יחד עם מובנה אקוסטית מס ההכנסה אקוסטית סימולציה הגדרות קבועות מראש, אתה יכול בקלות להפוך שלך חשמלי מכשירי miked אקוסטית יצירות מופת: פלדת מחרוזת, ניילון מחרוזת, אפילו בס כפול!

Ampero אחד מעסיק את אותו ישר-קדימה למשתמש ממשק עם אחד יותר צעד קדימה. מציע 4-inch 800x480 מגע מסך עם דינמי צבע תצוגת ממשק המשתמש מותאם פעילות, ampero אחד הוא מאוד קל להתקנה תכנית בתוך כמה והקשה הזזה.

תכונות

✪ הפופולרי amp modeler ואפקטים מעבד בממדים קטנים מקרה

✪ חדש-gen CDCM & F.I.R.E. דוגמנות מערכת מבטיח גבוהה סוף טונאלי הבעה ומציאותי משחק ניסיון

✪ עוצמה כפולה DSP-מופעל פלטפורמת מבטיח צליל מעולה באיכות

✪ 24 סיביות אות עיבוד, עד 120dB S/N יחס

✪ 4 אינץ 800x480 חד צבע מגע מסך עם שליטה מיידית

✪ פנימי מתח boost מעגלים עבור טווח דינמי גדול

✪ USB יציאת עבור הקושחה שדרוג, טעינה/עריכה/ניהול אפקטים/מס ההכנסה באמצעות משלוח Mac/PC תוכנה או לשימוש כמו USB אודיו ממשק

✪ מתקדם אקוסטית סימולציה אפקטים

✪ ייעודי אקוסטית אפקטים והגדרות קבועות מראש-פתרון אחד להפסיק עבור אקוסטית שחקנים

✪ 242 אפקטים מבוסס על מדהים XTOMP ספריית אפקטים

✪ CDCM HD & F.I.R.E. דוגמנות אפקטים כולל:

-64 דגמי מגבר

-60 מודלים מונית

-100 + האגדי דוושת דגמים

-הבא-gen מיקרופון עמדת מיקרופון סוג סימולציות

✪ 50 + השפעות monoliphic רווח אפקטים מקוריים (כולל. כונן באיכות גבוהה/דינמי/מסנן/mod/עיכוב/reverb מודלים ועוד)

✪ משתמש custom IR מטעין עם 3rd מסיבת IR תמיכה

✪ 198 הגדרות קבועות מראש

✪ Built-במכונת תופים עם 100 דפוסים

✪ מובנה looper עם מקס. 100 שניות הקלטת זמן

✪ 3 המחאה footswitches עם halo נוריות

✪ מובנה דוושת ביטוי

✪ אותנטי סטריאו פלט עיבוד

✪ חיוני אני/O עבור רוב חיבור הצרכים

✪ חיצוני בקר שקע לחיבור חיצוני footswitches/דוושות

✪ להתאמה אישית עיקרי תצוגת מצבים, נושא צבעים וממשק משתמש שפה (אנגלית/סינית)

✪ כביש-מוכן, אור-משקל אלומיניום מארז

✪ 9V DC אספקת חשמל

חבילה כולל:

1 x פדאל

1 x משתמש maual

1 x כוח מתאם

231250011;

Related Product